Klubbfakta Mjøndalen Idrettsforening

Offisielt navn:Mjøndalen Idrettsforening
Stiftet:22. August 1910
Klubbadresse:MIF-Huset, 3050 Mjøndalen
E-mail: post@mif.no
Telefon:93218170

Kontortid: tirsdag og torsdag
Hjemmebane:Consto Arena
Treningsanlegg:Vassenga, Mjøndalshallen, Turnloftet, MIF Hytta og Consto Arena
Draktfarge:Brune trøyer og hvite bukser.
Idrettsgrener:Fotball, bandy, håndball, turn, ski, judo, sykkel, allidrett.
Meritter (i fotball):Norgesmestere i 1933, 1934, 1937, Finale 1968, Sølv i Eliteserien 1976 og 1986

Styret og Administrasjon

Rolle Navn Telefon E-post
Daglig leder Svein Erik Gevelt 9321870 svein.erik@mif.no
Styreleder Arild Nygård 90992315 arild1nygard@gmail.com
Nestleder: Inger Rojahn Opdal 90855599 iro-opd@ebnett.no
Styremedlem Elly T Thoresen
Styremedlem Marit Gulbrandsen
Styremedlem Olaf Haug
Varamedlem Terje Svendsen 91749802 terje.svendsen@ebnett.no
Økonomiansvarlig Lisbeth Groth 47293219 lisbeth@mif.no

Gruppeledere

Gruppe Leder Telefon E-post
Allidrett Tom Inge Israelsen 93452044 tom.inge@mif.no
Bandy Senior Tom Andersen 97023880 tomstand1969@hotmail.com
Bandy Junior
Turn Lill-Hege Leireng 92609939 Lill-hege@regnskapsjefen.no
Fotball Trond Stabekk 98214054 trond.stabekk@nomin.no
Tilrettelagt idrett ( TI ) Toni Molin 91599088 Toni.molin@mif.no
Husstyret Inger K. Dyngeland 40218260 ingerdyngeland@hotmail.com
Håndball Kenneth Syversen 92854804 kenneth.syversen@gmail.com
Judo Roger Danielsen 48102343 roger@eydekraft.com
Ski Eivind Rørhuus-Øie 45031373 rorhuus.consulting@ebnett.no
Baseball Rakul Davis 46581320 Rakul.Davis@Honeywell.com
X