Hederstegn-Gullmerke-Statuett-Æresmedlemskap

Representantskapet i MIF`s deler hvert år ut utmerkelser på årsfesten som i år holdes i februar 2019.

Utmerkelser

Vedlagt følger et utdrag av MIFs lover, som definerer/beskriver kriteriene for å tilfredsstille kravene til type utmerkelse i MIF:

Hederstegn
Gullmerke
Statuett
Æresmedlemskap

Representantskapet i MIF står bak denne høytideligheten, som finner sted på klubbens årsfest i februar. NB! Ethvert medlem av MIF har anledning til å komme med forslag på kandidater. På MIFs hjemmeside finner dere også de samme kriteriene, samt alle klubbmedlemmene som gjennom klubbens 108-årige historie har gjort seg fortjent til en utmerkelse i en eller annen valør.

Siste frist for innsendelse av forslag på kandidater er i henhold til loven en – 1 – måned før årsfesten. Det er dog en del jobb med behandlingen/oppfølgingen av RSs beslutning – slik at RS, tradisjonen tro, opererer med 2 frister for innsendelse av forslag på kandidater, i håp om at flest mulige innstillinger kan behandles i RS i gruppas siste møte før jul, tirsdag 27. november 2018:

Frist for innsendelse tirsdag 20. november 2018
Siste frist for innsendelse tirsdag 9. februar 2019

Gitt at årsfesten blir avviklet som i tidligere år, annen lørdag i februar 2019.

Denne informasjonen vil også bli å finne på MIFs hjemmesider.

Representantskapet

Boye Skistad ( boye@mif.no )

leder

Del med dine venner!

Facebook
Twitter